W miniony czwartek 27 czerwca 2013 roku moi promotorzy zorganizowali pierwszą konferencję prasową, przed moim przewidzianym na 3 sierpnia pojedynkiem z Tony Grano. Konferencja odbyła się w dobrze znanym polonijnym klubie Wisła w Garfield. Mój oponent Tony Grano nie przerwał treningów i nie przyjechał na konferencję. Spotkanie z dziennikarzami uważam jednak za bardzo owocne, po prawie półrocznej przerwie.

 

Była okazja do wspólnych przemyśleń i ciekawych spostrzeżeń. Wszystkich interesowało, jak się czuję po pierwszym dłuższym urlopie. Zapewniałem, że przerwa w walkach była mi bardzo potrzebna. Ponownie wróciłem do współpracy z Main Events i Katy Duva, bo to ona dała najlepsza ofertę współpracy. Znamy się długo i wiemy czego możemy od siebie oczekiwać. Katy zapewniała, że zrobi wszystko aby poprzez współpracę ze stacją NBC Sports Network dotrzeć z walką do milionowej publiczności. Walka, którą stoczę na terenie mojego oponenta na pewno zapowiada się ciekawie a sala w Mohegan Sun Casino w Connecticut będzie pełna. Nie lekceważę Tony Grano, który wytrwale trenuje, bo wie jaką szansę dostał. Ja trenuje na luzie już 10 tygodni. Od jutra zaczynam sparingi, a pierwsi ze sparing partnerów to Patrick Farrell oraz niespodzianka młody Ukrainiec Wiaczesław Głazkow. Niedawno walczył ze Scottem Malikiem i chce dalej pokazywać się na galach w USA. Oto link do programu walk: http://boxrec.com/schedule.php?country=&division=&title=&tv=NBCSPO&SUBMIT=Go Bilety można zamawiać i kupić dzwoniąc pod numer telefonu: (908)-925- 5540, Millennium Photo, 204 N. Wood AveLinden, NJ 07036, USA, www.millenniumphotostudio.com,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mając na uwadze promocję walki w minioną sobotę udałem się do New Britain, Connecticut. W znanej Belvedere Cafe and Restaurant  / http://www.BelvedereCT.com / odbyłem bardzo miłe spotkanie z fanami boksu. Były pytania, wspólne zdjęcia, podpisywanie plakatów i rękawic.  Wiele z tych osób, wedle ich  zapewnień spotkam na walce i usłyszę ich gorący doping. Klimaty ze spotkania oddaje link do: https://www.facebook.com/pages/BelvedereCafeandRestaurant/114268268660945?id=114268268660945&sk=photos_stream

Jednym słowem na miesiąc przed walką wszystko przebiega zgodnie z planem. Zdrowie dopisuje a co istotne utrzymuję w okresie intensywnego treningu ustabilizowaną wagę w granicach 98 – 100 kg. Wierzę, że wszystkie plany treningowe, w tym sparingi uda się zrealizować bez kontuzji. Pozdrawiam fanów boksu i zapraszam do śledzenia moich dalszych przygotowań. Wkrótce będą zdjęcia ze sparingów.