Kontrakt podpisany - Tony Grano moim oponentem na gali boksu 3 sierpnia 2013 rokuMohegan Sun Casino w miejscowości  Uncasville, CT.

 

http://mohegansun.com/entertainment/schedule-of-events.html?featureid=5249ea9f

http://mohegansun.com/entertainment/arena-360view-popup.html

Transmisję z gali na terenie USA przeprowadzi  NBC Sports Network Fight Night. W programie wieczoru przewidziano pojedynki znanych pięściarzy, stąd fani boksu na brak emocji nie będą narzekać. W Polsce walkę pokaże zapewne Polsat Sport. Jak zawalczy Eddie Chambers czy Curtis Stevens? Jak ja zaprezentuję się, po zaplanowanej dłuższej przerwie.

 

 

Czytałem, jak Brian Minto podczas pobytu w Polsce przestrzegał mnie przed lekceważeniem Tony Grano. Pięściarz ten słynie z ciężkiej ręki, jest młody i głodny sukcesów. W ringu jeden przypadkowy cios może zadecydować o przegranej lub wygranej walce. Jak będzie tym razem? Poczekajmy do dnia walki. Tony powiedział, że pokonanie Adamka jest teraz jego największym celem. Walka nie będzie łatwa, bo Tony idzie do przodu jak taran. Za Tony Grano stoi jego promotor Don King. Który to już raz nasze drogi się krzyżują? To dlatego negocjacje były długie, a podpisany kontrakt na walkę, to wynik kompromisu stron. Oczekując na dobre wieści z niekończących wydawać by się mogło negocjacji z różnymi promotorami trenowałem w New Jersey.

 

Drugi miesiąc trener Roger Bloodworth trenuje ze mną, zwracając uwagę na moje słabe strony. Trening siłowy prowadzimy znacznie inaczej, gdyż nie ma potrzeby dalszego wypruwania żył z ciężarami. Kluczem do sukcesu w moim przypadku jest zawsze praca nóg. W ostatniej walce ze Steve’m Cunninghamem praca nóg nie była najlepsza. Teraz położyłem nacisk na bieganie, wzmocnienie obciążeń w pracy nóg a także zwiększenie wytrzymałości ogólnej. Techniki się nie zapomina ale zawsze należy ułożyć plan walki ze znanym już  przeciwnikiem.

 Plan walki po analizie walk Tony Grano już jest, wiemy jakie popełnia błędy w ringu i znamy jego silne strony. Nie będzie to łatwa walka, bo walczył już z nazwiskami znaczącymi w boksie zawodowym i sprawił niespodzianki wygrywając z faworytami. Zresztą Don King nie zatrudnia przeciętniaków, szuka zawsze talentów, by uczynić z nich mistrzów świata. Tony Grano będzie miał za sobą fanów boksu, gdyż walczy na swoim terenie i liczy na mocny doping. Zrobię wszystko aby zepsuć im dobry humor i wygram z ich faworytem. Ta walka odpowie na wiele pytań na temat aktualnej formy Tomasza Adamka, mówią dziennikarze zajmujący się problematyką boksu. Tak to prawda, kiedyś przychodzi taki czas, aby   odpowiedzieć na cudze i własne pytanie, co dalej ze mną. Wierzę w wygraną walkę z Tony a jesienią stanę w ringu po raz drugi w tym roku. Szanuję zdrowie i nie zmieniam planów na 2014 rok. Liczę, że w 2014 roku zakończę udanie karierę boksera zawodowego. Lata lecą, nie zamierzam służyć za worek treningowy w ringu do emerytury. Dwie przegrane walki i tytuły mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych ujmy nie przynoszą. Bardzo chcę utrwalić w pamięci fanów boksu, te moje walki, w których walczyłem i zwyciężałem, dając radość moim rodakom w kraju i za granicą. Ze względu na różnicę czasu transmisja z walki, odbędzie się wczesnym rankiem w niedzielę 4 sierpnia. Po walce zaplanowałem przylot  do Polski i urlop który spędzę w rodzinnych stronach.

http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=339619&cat=boxer