Potwornie zmęczony wróciłem po 2 tygodniowym pobycie w Polsce. Zmęczony ale szczęśliwy, bo w trakcie podróży po Polsce spotkałem wspaniałych ludzi. Odwiedziłem Mamę, siostry, bliską rodzinę i znajomych z rodzinnych Gilowic. A po powrocie do New Jersey zabrałem się do załatwiania spraw osobistych. Udało mi się przebrnąć przez procedury prawne i uzyskać karty pobytu na okres dwóch lat dla całej rodziny. Mamy więc znacznie mocniejszy status prawny w trakcie pobytu w USA. Teraz zaplanowana przeprowadzka do innego domu.


Miałem też okazję do spotkania z promotorami i prawnikiem, którzy prowadzą negocjacje w sprawie pojedynku z Hopkinsem. W mojej ocenie na tym etapie negocjacji, mogą padać niemalże codziennie różne deklaracje stron. Może być i tak, że te deklaracje wzajemnie się wykluczają. Przeżyłem sporo już takich chwil i wiem, że to tylko taktyka w negocjacji. Każda ze stron chce ugrać, jak najwięcej stąd czasami w świat wypuszcza się sygnały na tak lub na nie. Pamiętam negocjacje z Don Kingiem w sprawie walki z Cunninghamem, ile tam było różnych przepychanek słownych. Ile czasu zmarnowano zanim podpisano kontrakt.

Zawsze jest jednak element, który stanowi fundament porozumienia. Moim zdaniem tym fundamentem jest zainteresowanie walką przez stację HBO, która jednocześnie jest głównym kasjerem dla bokserów. O ile mi wiadomo, na razie nie było żadnych ponagleń ze strony HBO aby kończyć negocjacje pomiędzy stronami. Do 11 lipca jeszcze zbyt daleko ale za 2-3 tygodnie muszą pojawić się pierwsze konkrety.

Jeśli się nie uda dogadać z Hopkinsem to zwrócę się do fanów boksu w USA i Polsce o podpowiedzi co do wyboru oponenta.

Może być tak , że skorzystamy też z propozycji stacji SHOWTIME i zorganizujemy walkę szybciej, bo w czerwcu. Zawsze jest czas i rozwiązanie alternatywne. Nie ma co się śpieszyć. Nie biję rekordu świata w dziedzinie , bij się z byle kim i o byle co. Cieszę się z komentarzy polskich fanów, którzy wykazują spokój i zrozumienie dla tego co się dzieje w sprawie walki z Hopkinsem.

W dniu 24 kwietnia 2009 r. w znanej nam bardzo dobrze i szczęśliwej hali Prudential Center w Newark organizowana jest przez Main Events gala boksu z udziałem Przemysława Majewskiego. Będę na tej gali jako gość honorowy i z tego co wiem czeka na mnie jakaś miła niespodzianka.
We wtorek miałem drugą sesję zdjęciową w wykonaniu znakomitego fotografika prasowego Wojciecha Kubika z Nowego Jorku:
http://www.kubikphotogallery.com/strona/ie/1280/index2.html
Wykonał mi zdjęcia na prośbę kanadyjskiego studia producenta gry FIGHT NIGHT ROUND 4.Musiałem na zdjęciach być bardzo zmęczony i spocony, tak jak wygląda bokser po walce. Wszystko poszło gładko i wkrótce należy się spodziewać pierwszych efektów pracy grafików komputerowych. Bardzo jestem zadowolony ze współpracy z polskim oddziałem Electronic Arts Polska (http://www.polska.ea.com/games/14028,ps3/GameInfo/) i osobiście z Tomaszem Jarzębowskim.

Tomek ostatnio wymęczył mnie bardzo, serią zdjęć wykonanych w hotelu Mariott na potrzeby promocyjne. Efektem tych zabiegów ma być podobno ADAMEK z tektury w rozmiarach naturalnych. Wielka gratka dla moich przeciwników, bo po 3 lipca będą mogli przyłożyć bez ryzyka mojej postaci w wersji tekturowej.

Tym, którzy z tego zamiaru zrezygnują pozostanie do dyspozycji inna możliwość. Jeżeli kupią grę FIGHT NIGHT ROUND 4 to będą mogli wykorzystać różne techniki walk bokserskich w wykonaniu ADAMKA w wersji animowanej. Miłej zabawy.

Spokojnie u ADAMKA wszystko gra……