Po świetnych sparingach z polskimi muszkieterami nadszedł czas na sparingi z pięściarzami z USA. W minioną niedzielę w  Łomnicy zawitali: Travis Walker z którym wygrałem walkę w 2012 roku oraz Earl Newman, młody, szybki walczący w  cruiserweight. Link do końcówki walki:

https://www.youtube.com/watch?v=ME7EWJbZCjM   

TRAVIS WALKER

Walczymy w ringu zgodnie z zaleceniami trenera Rogera Bloodwortha. Z racji zbliżających się Świąt Wielkanocnych , planujemy treningi do piątku a później wracają do USA. Po pierwszych sparingach jestem bardzo zadowolony. Travis Walker mocno bije, wielki chłop, który zmusza do poruszania się po ringu i do utrzymywania szczelnej obrony. Sparing z Earl Newman pozwala przećwiczenie szybkich akcji i uników.                       

 EARL NEWMAN

                       

Oprócz sparingów wspólnie bierzemy udział w ćwiczeniach zaplanowanych przez dr Jakuba Chyckiego. Jednym z elementów jest uczęszczanie do kriokomory, gdzie bardzo szybo zamieniamy się w sopelki lodu. Earl Newman był tylko 2 razy i odmówił wyjazdów do kriokomory, gdyż nie jest pingwinem , czy niedźwiedziem polarnym. Jest, jak widać ciepłolubnym człowiekiem. Warunki w Ośrodku Śnieżka bardzo im odpowiadają i podkreślają bardzo profesjonalną organizację treningów , wyżywienia i zaplecza hotelowego. Atrakcji poza treningiem nie brakuje , obaj są bardzo sympatycznymi pięściarzami. Travis żąda rewanżu z Mariuszem Wachem i liczy ,że zawalczy na gali w Polsce. Zdrowie dopisuje, nie nabawiałem się kontuzji, czyli wszystko w najlepszym porządku. Po Świętach Wielkanocnych, do Polski przylecą Ziggy Rozalski i prawnik Pat English, reprezentujący promotora Main Events. W piątek 1 kwietnia , ceremonia ważenia w krakowskiej hali sportowej. I tak, obóz zaplanowany na 8 tygodni dobiega końca.

Walka z cieniem.             

                                          

Bandażowanie rąk.