22 czerwca w ErgoArenie o godzinie 15:00 odbędzie się oficjalna konferencja prasowa przed galą Polsat Boxing Night z udziałem promotorów oraz zawodników. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się już w najbliższą sobotę w gdańskiej Ergo Arenie. Zanim jednak Tomasz Adamek, Krzysztof Głowacki, Maciej Sulęcki czy Ewa Brodnicka wejdą do ringu, pojawią się na konferencji prasowej. Będziemy mogli usłyszeć, jak przebiegły przygotowania bohaterów, co myślą o swoich przeciwnikach i jak planują rozwiązać swoje pojedynki. Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00, a będzie można je śledzić w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).
 
Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). "Główka" wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem. Jego rywalem w sobotę będzie fenomenalny Turek Hizni Altunkaya (29-0, 17 KO).
 
W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.
 
W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" w konfrontacji z Argentyńczykiem Damianem Ezequielem Bonellim nie będzie miał łatwo, posiadający rekord 24-1 w tym aż 21 KO pięściarz z wielką przyjemnością pokrzyżuje ambitne plany Polaka.
 
MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO). Jej rywalką będzie bardzo mocna Marisol Reyes z rekordem 15-10-1.

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).

Lind do filmu konferencji prasowej poniżej:

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-06-22/konferencja-przed-polsat-boxing-night-7-transmisja-w-polsacie-sport-i-na-polsatsport-pl/

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

Zamów PPV na galę PBN 7 w jakości HD!