Już 18 listopada do ringu powróci były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek (51-5, 30 KO). W Częstochowie podczas gali "Noc Wojowników" polski pięściarz zmierzy się z Kameruńczykiem Fredem Kassim. W czwartek, jeszcze przed sobotnią rywalizacją, wszyscy bohaterowie spotkają na oficjalnej konferencji prasowej. Transmisja wydarzenia w czwartek od godziny 14:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News!

Adamek vs Kassi: Transmisja konferencji prasowej na Polsatsport.pl!
fot.Cyfrasport
Gala "Noc Wojowników" z walką wieczoru Tomasza Adamka z Fredem Kassi nadchodzi wielkimi krokami. Polski pięściarz nie składa broni w walce o kolejny pojedynek mistrzowski w królewskiej kategorii, ale Kameruńczyk boksuje w niezwykle niewygodnym stylu. Jak obaj pięściarze i pozostali bohaterowie wydarzenia podchodzą do swoich sobotnich występów?
 
Tydzień medialny przed galą "Noc Wojowników" Adamek vs Kassi" to ostatnia szansa, aby zdobyć informację od bohaterów wydarzenia na temat ich dyspozycji. W czwartek punktualnie o godzinie 14:00 rozpocznie się oficjalna konferencja prasowa, na której pojawią się wszyscy pięściarze, w tym oczywiście Tomasz Adamek, Fred Kassi, Adam Balski (10-8 KO) czy Robert Parzęczewski (17-1, 10 KO).

Transmisja konferencji prasowej w czwartek od godziny 14:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News!

Bilety na galę "Noc Wojowników" dostępne na ebilet.pl.

ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night-gala-boksu-zawodowego/