Wiaczesław Głazkow (16-0-1, 11 KO) przyznał w rozmowie z rosyjskimi mediami, że pierwszy etap przygotowań do walki z Tomaszem Adamkiem (49-2, 29 KO) odbędzie podczas obozu treningowego w Samarze. Obaj panowie mają zarezerwowaną datę na 15 marca.

 - w USA, gdzie będę sparował - powiedział 29-letni Ukrainiec, w przeszłości brązowy medalista olimpijski (2008) i srebrny medalista mistrzostw świata (2007) w boksie amatorskim.

Przypomnijmy, iż obaj pięściarze kiedyś przesparowali z sobą kilka rund, a 16 listopada ubiegłego roku mieli skrzyżować rękawice w oficjalnym boju. Niestety kilka dni przed startem popularny "Góral" rozchorował się i ostatecznie wycofał z programu gali w Veronie. W zastępstwie za Polaka szybko sprowadzono Garretta Wilsona, którego Głazkow pokonał na punkty.

źródło - Przypomnijmy, iż obaj pięściarze kiedyś przesparowali z sobą kilka rund, a 16 listopada ubiegłego roku mieli skrzyżować rękawice w oficjalnym boju. Niestety kilka dni przed startem popularny "Góral" rozchorował się i ostatecznie wycofał z programu gali w Veronie. W zastępstwie za Polaka szybko sprowadzono Garretta Wilsona, którego Głazkow pokonał na punkty.

źródło - http://www.bokser.org/content/2014/01/07/141103/index.jsp